Kurumsal
YASAL BİLGİLENDİRME

WEBSİTESİ KULLANIMI İLE İLGİLİ YASAL BİLGİLENDİRME

1. TELİF HAKKI

www.rototech.com.tr'nin tüm içeriği; metin, grafik, logo, resimler, fotoğraflar, şekiller, teknik ve bilimsel çizimler, yazılımlar, program kodları; dış görünüm, dizayn, sistem ve teknik unsurlar; sitenin toplama, düzenleme ve montaj bazında içerik derlemelerinin tamamı ROTOTECH Makina San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti'ye ait olup, halen mevcut ve yürürlüğe girecek tüm T.C. mevzuatı, uluslar arası telif hakkı ve marka yasaları ve uluslar arası sözleşmeler ile koruma altındadır. Yukarıdaki unsurların ROTOTECH Makina 'nın yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, kopya edilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, depolanması, başka bir bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda sayılan fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır. Bu sitenin herhangi bir parçasının kopyalanması, satılması ve ticari bir amaç için istismar edilmesi yasaktır. Ancak, bu sitede duyurulan tüm haklar saklı kalmak koşuluyla, kullanıcılar kendi kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçları için dosya indirebilirler ve site sayfalarının yazıcı çıktılarını alabilirler.

 

2. İÇERİK

Bu sitedeki bilgiler ROTOTECH Makina'nın müşterilerine yöneliktir. ROTOTECH Makina, bu site'deki bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini temin için makul çabayı sarf edecektir. Sitede belirtilen bilgiler hiçbir garanti veya taahhüt oluşturmaz. ROTOTECH Makina herhangi bir zamanda, ürünlerin özelliklerini değiştirme hakkına sahiptir.

ROTOTECH Makina, www.rototech.com.tr'de yer alan bilgilerin doğru olup olmadığı konusunda herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Bilgilerin doğru olmaması veya site'ye erişiminizden ve site'yi kullanmanızdan kaynaklanan herhangi bir zarar nedeniyle ROTOTECH Makina'ya hiçbir sorumluluk yüklenmeyecektir. ROTOTECH Makina site ile ilgili kuralları ve bilgileri, isterse iptal edebilir veya değiştirebilir. Bu hususları takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

 

3. DATA KORUMA

ROTOTECH Makina; sitede yer alan formlar aracılığıyla verilen kişisel bilgileri gizli tutmayı ve üçüncü kişilere devretmemeyi taahhüt eder. Bu bilgiler sadece formu dolduran şahıs ve firmaların taleplerine cevap vermek, ROTOTECH Makina ürünleri ile kampanyaları hakkında bilgilendirmek ve anketlerimize katılım amacıyla kullanılacaktır.

 

4. KAYIT DOSYALARI

Birçok standard web sunucusunda olduğu gibi www.rototech.com.tr'de de  istatistiksel amaçlı log dosyaları kaydı tutmaktadır. Bu dosyalar; ip adresiniz, internet servis sağlayıcınız, tarayıcınızın özellikleri, işletim sisteminiz ve siteye giriş-çıkış sayfalarınız gibi standart bilgileri içermektedir. Log dosyaları kesinlikle istatistiksel amaçlar dışında kullanılmamakta ve mahremiyetinizi ihlal etmemektedir. Ip adresiniz ve diğer bilgiler, şahsi bilgileriniz ile ilişkilendirilmemektedir.